Vastuvõtt

Vastuvõtt 2024/2025 õppeaastal

Õppetööd ja vastuvõttu puudutav infotund toimib 5.veebruaril 2024.a kell 18.00 Kaarli Kooli gümnaasiumiruumides.
Kel ei õnnestu infotunnile kohale tulla, saavad jälgida sündmust veebis, selleks palume hiljemalt 2.veebruariks registreeruda aadressil: info@kaarlikool.ee, veebilink saadetakse teie meiliaadressile.

Vastuvõtu ajakava

Avalduste esitamine sisseastumiseks Kaarli Kooli 10.klassi algab 2.veebruaril keskkonnas sisseastumine.ee. Avaldusi saab esitada kuni 22.märtsini.
Vastuvõtutestide toimumise ajad:
23.03.2024 13.00 test
26.03.2024 17.30 test
27.03.2024 16.00 test
Igal testipäeval eelneb testile 30-minutiline koolitutvustus, kus võimalik tutvuda koolikorralduse ja õppekavaga ja küsida täpsustavaid küsimusi. Osaavõtt on vabatahtlik.

Vastuvõtutestile registreerumine toimub samuti sisseastumine.ee keskkonnas, kus saab ka määrata, kas soovid osaleda kooli tutvustusel.
Vastuvõtutest on kirjalik test, mis koosneb neljast osast ning milles on matemaatika, inglise keele ja eesti keele ülesanded ning üldised kultuuriloo- ja silmaringiküsimused. Testi eest on võimalik saada maksimaalselt 100 punkti ja iga osa annab max 25 punkti. Testi tegemiseks palume kaasa võtta kirjutusvahendi, hariliku pliiatsi ja joonlaua.

Testi tulemuste põhjal kutsutakse kandidaadid perevestlustele, perevestlused algavad 10.aprillist.

Alates 6.mais algab õpilaskoha pakkumine, koht on vaja kinnitada kahe nädala jooksul.

Kandidaatide lepingute sõlmimine ning sisseastumisdokumentide esitamine (põhikooli lõputunnistuse originaal ja hinneteleht)  toimub kuni juuni lõpuni.

Kooli vastuvõtu tingimused ja kord