Koolivorm

Kaarli Kooli õpilased kannavad koolivormi eesmärgiga hoida oma kooli tunnet ja järgida häid käitumistavasid.
Koolivorm lähtub kooli sümboolikast.

Kasutusel on kaks koolivormi: igapäevane ja pidulik.

Igapäevase koolivormi komponendid on:

• koolivormi vest ja/või koolivormi jakk,
  • koolivärvides pluusid,
  • tumedad püksid või tume seelik/kleit,
  • T-särk liikumistundideks.

Piduliku koolivormi komponendid on:

• mustad püksid või seelik,
  • valge triiksärk,
  • koolivormi vest ja/või koolivormi jakk,
  • kooli lips või lehv.
  • koolivormi juurde sobilikud jalanõud.

Nii igapäevase kui ka piduliku koolivormi juurde kuulub tekkel.
Õpilane suhtub teklisse kui sümbolisse suure austusega ja kannab seda nii pidulikel üritustel kui ka igal võimalusel vastavalt ilmale.

Suur osa koolivormi elementidest tellitakse Norrison OÜ-lt otse nende tellimiskeskkonna kaudu (Vt. link allpool)
Koolivormi pikakäiselised polosärgid ja teklid tellitakse kooli kaudu.

Koolivormi tellimine 2021/2022 õppeaastaks:

Koolivormi elemendid:

Kevad-suvine tellimisperiood kestab 26.05-26.06. Tellimused saab koolist kätte alates 22.08.2021.

Sügis-talvine tellimisperiood kestab 01.09-20.09. Tellimused saab koolist kätte alates 18.11.2021.

Norrisoni koolivormi rõivaste suuruseid on võimalik proovida Norrisoni salong-kaupluses Telliskivi 60/2 (D-korpus, i-hoone).

Juhime tähelepanu, et Norrisoni tellimiskeskkonnas “Teie kooli KOOLOVORMI TOOTED” failis sisalduva džemperkleidi “Vicol” tellimine toimub kooli kaudu (soovist teavitada info@kaarlikool.ee) ja need õmmeldakse valmis juhul kui minimaalne tellimusarv 11 (kogu kooli peale) on täidetud.

Muu koolivormi tellimine toimub üks kord aastas kevaditi:
Tellimisperiood kestab kuni 26. juunini 2021. Kättejagamine sügisel koos Norrisoni toodetega.
Tellimus esitada e-posti aadressil info@kaarlikool.ee.

Koolivorm Koolivorm Koolivorm
Koolivorm   Koolivorm