9. klassi lõpuaktus

Kaarli Kooli 3. lend lõpetas suurepäraste tulemustega ning jääb veel kauaks iga õpetaja südamesse oma soojuse ja nutikusega. Tuult tiibadesse! Kaarli Kooli pere soovib kõigile ilusat suvepuhkust ja ootab põnevusega taaskohtumisi juba septembris!

9. klassi lõpuaktus Loe edasi »

Üheksas klass eksamite ajas

Taaskord on üks seltskond üheksandikke eksamite tegemise ajas. Enne pingelist perioodi mängiti koolikaaslastele ja õpetajatele ette üks ülevaatlik koolipäev, võeti vastu kaheksanda klassi tunnustused ja kiidusõnad, kuulati õpetaja Priidu viimast tundi, sellele järgnes kommide söömine… ja läinud nad olidki. Selget pead eesolevateks eksamiteks, hea põhikooli lõpuklass!

Üheksas klass eksamite ajas Loe edasi »

Toimus suvine spordipäev

Lapsed ootasid põnevusega traditsioonilist staadioni spordipäeva, mis toimus 27. mail Snelli staadionil. Kuuma päikese käes võisteldi erinevatel kergejõustiku aladel: kuulitõuge, pallivise, kaugushüpe, 60 ja 300 meetri jooks ning päeva lõpetas krossijooks pargis. Kuulutasime välja klassi parimad, kes said ka medalid kaela.

Toimus suvine spordipäev Loe edasi »

Traditsiooniline Kaarli kevadlaat on selja taga!

Imeilusa ja tuulevaikse ilma saatel veetsime koos Kaarli Kooli kogukonnaga mõnusa päeva. Esinesid nii lasteaia lapsed kui peaaegu kõik klassiesindused koolist. Esmakordselt nägime laadal päästeautot ja esmaabi andmist. Samuti alustasime rekordite püstitamisega, millega järgmisel aastal kindlasti jätkame. Kaasa sai osta käsitööd, kasutatud asju, talutooteid ning palju muud head ja paremat. Oleme tänulikud igale perele ja

Traditsiooniline Kaarli kevadlaat on selja taga! Loe edasi »

Tunneme uhkust tunnustuse üle!

Kaarli Kooli mentor Andre Mägi pälvis Eesti õpilasfirmade auhinnagalal parima mentori tiitli. ,,Milline on üks ideaalne mentor? Kindlasti on ta see inimene, kes on alati olemas kui teda on vaja, aga samas laseb õpilasfirmal ise toimetada ja ka vajadusel vigu teha, aga kui häda käes, siis aitab ikka alati välja. Inimene, kes sel aastal pälvib

Tunneme uhkust tunnustuse üle!  Loe edasi »

Gümnaasiumi Taizé reis

Reedel, 19. veebruaril algas gümnaasiumi seiklus Tallinna Lennujaamast, kust astusime lennuki pardale, et saabuda Münchenisse. Vahepeatus kestis kolm tundi ning õhtuks jõudsime juba Lyoni linna Prantsusmaal. Reisimisest väsinuna jaguneti kaheks, kes ei jõudnud päevavalgust ära oodata ja uudistas ümberkaudset juba pimedas ning kes väsinuna hotellituppa uut hommikut ootama jäid. Esimene päev Prantsusmaal möödus Lyoni linna

Gümnaasiumi Taizé reis Loe edasi »

Kaarli Kooli Kultuurikuma

Enne kevadvaheajale minemist toimus Kaarli Koolis vaba lava stiilis sündmus nimega Kultuurikuma, kus nägime väga erinäolisi etteasteid kõige pisematelt, suurematelt ja nagu tavaks on saanud, ei puudunud lavalt ka õpetajad. Kogusime annetuste kaudu koolile elektriklaveri ostuks 260 eurot, täname südamest kõiki panustajaid!

Kaarli Kooli Kultuurikuma Loe edasi »