Emadepäeva perejumalateenitus

Pühapäeval, 8. mail kell 10.00 ootame kõiki emadepäeva perejumalateenistusele Kaarli kirikus. Jumalateenistusel esinevad Kaarli Kooli koorid. Lastele on jutluse ajal oma tegevused.

Muusikastuudio kevadkontsert

Esmaspäeval, 9. mail kell 17.30 toimub Kaarli kirikus Kaarli Kooli muusikastuudio pilli- ja lauluõpilaste kevadkontsert. Sissepääs vaba. Kõik on oodatud!

Munade värvimine koolimajas

Laupäeval, 16. aprillil on kõik oodatud munade värvimise talgutele koolimajas. Mune saab erinevates tehnikates värvida kell 16 – 18.

Kaarli Koolil tähtajatu koolitusluba

Haridusminister Liina Kersna allkirjastas Kaarli Kooli koolitusloa. Alates septembrist on meie koolil nüüd tähtajatu koolitusluba kogu põhikooli ulatuses.

Perekohvik 9.04

Laupäeval, 9. aprillil kell 11.00 toimub koguduse majas taas perekohvik. Õigusest ja õiglusest räägime õiguskantsler Ülle Madisega. Esinevad õp Riina viiuliõpilased.

Perekohvik 19.03.22

Laupäeval, 19. märtsil kell 11.00 ootame huvilisi perekohvikusse. Headuse ja kurjuse üle arutleme koos vaimulik Jaan Lahega.

Algas vastuvõtt Kaarli Gümnaasiumi 10. klassi

Alates 2022/23 õppeaasta sügisel alustab Kaarli Koolis koostöös Rocca al Mare Kooliga gümnaasiumiaste: Rocca al Mare Kooli Kaarli õppekoht (Kaarli Gümnaasium). Igal õppeaastal võtame vastu ühe klassi kuni 24 õpilasega, sügisel 2022 komplekteerime 10. klassi. Avalduste vastuvõtt kuni 10. märtsini. Vaata täpsemalt kaarlikool.ee  Täiendavat infot meie avatava gümnaasiumi plaanide ja õppekavade kohta lisandub kodulehel jooksvalt.

Kaarli Koolis uued arvutid

Juba olemasolevatele arvutitele ja tahvelarvutitele on lisandunud 24 Lenovo Crome Booki. Kuna tänapäeval tehakse suur osa klassis sooritavatest ülesannetest erinevates interneti keskkondades ja puudub vajadus neid oma seadmesse salvestada, siis otsustati uued arvutid soetada just sellest vajadusest lähtuvalt. Arvutiostuks vajalikud vahendid koguti kokku erinevatel kooli heategevusüritustel ja üksikannetajate toel.

Algab Kaarli Kooli leiutamiskonkurss

Vanasõna ütleb, et kõik uus on unustatud vana. Leiutamine ei pea alti olema millegi uue avastamine vaid ka juba olemasoleva uuel või ootamatul viisil kasutamine. Tänavusel leiutamiskonkursil kutsume teid üles mõtisklema selle üle, kuidas meie igapäevaelus kasutusel olnud ja olevaid esemeid muuta käepärasemaks, mitmekülgsemaks, tänapäevasemaks ja uuenduslikumaks. Mida teha, et ühest heast asjast saaks suurepärane …

Algab Kaarli Kooli leiutamiskonkurss Loe edasi »