Ettetellimine: kooli ajaloo raamat

Novembrikuu esimesel nädalal tähistame Kaarli Kooli kümnendat aastapäeva. Käesoleval sügisel alustas koolis õppetööd ka esimene gümnaasiumiklass, luues nii mõttelise silla aastatel 1918–1936 Tallinnas tegutsenud Kaarli (koguduse) eragümnaasiumiga. Anname teile suure rõõmu ja elevusega teada, et selleks puhuks ilmub novembri esimesel nädalal raamatuna kirikuajaloolase professor Riho Saardi allikapõhine uurimus ““Põrmust tähtede poole”. Kaarli koguduse gümnaasium 1918–1936. …

Ettetellimine: kooli ajaloo raamat Loe edasi »

Perekohvik alustab

8. oktoobril kell 11.00 alustab koguduse maja saalis uut hooaega perekohvik. Esimesel kohtumisel on külas Katrin Laur, kellega tema äsja ilmunud raamatu “Tunnistaja” põhjal räägime Eduard Profittlichist ning tunnistamises ja teenimisest.  Esinevad ka kooli muusikastuudio lapsed.

Sügisene pereväljasõit

Traditsiooniline sügisene pereväljasõit toimub sellel aastal laupäeval, 17. septembril. Külastame Sagadi mõisa ja looduskooli ja Sagadi – Oandu metsajuttude rada (5,6 km). Kaasa piknikukorv!!! Info ja registreerimine: info@kaarlikool.ee

Alustab Kaarli Kooli eelkool

Ootame järgmisel sügisel kooliteed alustavaid lapsi Kaarli Kooli eelkooli. Eelkool alustab oktoobris. Vaata lähemalt: https://kaarlikool.ee/kool/eelkool/

1. september Kaarli Koolis

Kaarli Kool alustab uut õppeaastat piduliku aktus-palvusega neljapäeval, 1. septembri kell 11.00.  Aktus-palvusele järgnevad klassijuhataja tunnid koolimajas. Täpsemad juhised nii õpilastele kui lapsevanametele aktusel osalemise kohta saadetakse Stuudiumi kaudu augusti viimastel päevadel.

Õppeaaasta lõpuaktused Kaarli Koolis

Õppeaasta lõpuaktus (1.-8. klass) toimub kolmapäeval, 15. juunil kell 11 Kaarli kirikus. Aktusele järgneb klassijuhataja tund koolimajas. 9. klassi lõpuaktus toimub Kaarli kirikus teisipäeval, 21. juunil kell 14.00.

Kaarli Kooli kevadkontsert ja laat

Üle kahe aasta saame taas kooliaasta lõpu eel pidada kiriku esisel platsil pühapäeval, 5. juunil algusega kell 11.30 kevadkontserdi ja laada. Kontserdil astuvad üles kõik kooli ja lasteaia muusikakollektiivid. Laada tulu läheb sellel korral võimla remondiga seotud kulude katteks.

Emadepäeva perejumalateenitus

Pühapäeval, 8. mail kell 10.00 ootame kõiki emadepäeva perejumalateenistusele Kaarli kirikus. Jumalateenistusel esinevad Kaarli Kooli koorid. Lastele on jutluse ajal oma tegevused.

Muusikastuudio kevadkontsert

Esmaspäeval, 9. mail kell 17.30 toimub Kaarli kirikus Kaarli Kooli muusikastuudio pilli- ja lauluõpilaste kevadkontsert. Sissepääs vaba. Kõik on oodatud!

Munade värvimine koolimajas

Laupäeval, 16. aprillil on kõik oodatud munade värvimise talgutele koolimajas. Mune saab erinevates tehnikates värvida kell 16 – 18.