Algas avalduste vastuvõtt 10. klassi

23.jaanuarist  – 10. märtsini on võimalik esitada avaldusi Kaarli Kooli 10. klassi astumiseks. Sisseastumise täpsema ajakava on leitav meie kodulehelt https://kaarlikool.ee/gumnaasium/vastuvott-2/ .

Kaarli talvelaager

17. – 19. veebruarini toimub Kose pastoraadis Kaarli talvelaager “Hoia, Jumal, Eestit!”. Kolma laagripäeva jooksul ootavad lapsi ja noori teematunnid, rühmatööd, mängud, lõbusad õhtuprogrammid ja plaju muud huvitavat toas ja õues. täpsem info ja registreerimine info@kaarlikool.ee

Perekohvik 14. jaanuaril

14. jaanuaril kell 11.00 toimub uue aasta esimene perekohvik. Perekohvikus on sellel korral külas ajakirjanik Piia Osula. Juttu tuleb ajakirjandusest, meediatarbimises ja meedia usaldusväärsusest. Olete oodatud!

Vastuvõtt 1. klassi on alanud

Vastuvõtt Kaarli Kooli esimesse klassi 2023/2024 on alanud. Avaldusi 1. klassi astumiseks ootame kuni 31. jaanuarini. Täpsem info sisseastunise kohta meie kodulehel https://kaarlikool.ee/kool/vastuvott/.

Kaarli Kooli jõulujumalateenistus

Olete väga oodatud meie kooli jõulujumalateenistusele kolmapäeval, 21. detsembril kell 17.00 Kaarli kirikus.Laulame koos jõululaule. Esinevad nii õpilased, õpetajad kui lapsevanemad.Ja kena traditsioonina jõuluevangeeliumi näidend 3. klassi õpilaste esituses.

Uued Kaarli Kooli jõulukaardid nüüd kodulehel ja kiriku raamatuletis müügil! Kiirustage!

Originaalsete jõulukaartide autorid on Kaarli Kooli 9.klassi õpilane Emma Ojala ja lasteaiaõpetaja Mari-Liis Kerk. Kaarte saab osta veebipoest kooli kodulehelt, otsetee siit – Hea Kraami Koht ja Kaarli kirikus raamatuletist.   Kui on soov tellida kaarte suuremas koguses, näiteks oma ettevõtte jõulukaardiks, kirjuta meile info@kaarlikool.ee Kaartide müügist saadud tulu läheb kooli võimla remondikulude katteks.

Kaarli Kooli advendikontsert ja -laat

Kooli traditsiooniline advendikontsert – ja laat juba 6. detsembril Kaarli kirikus. Kontsert algab kell 17.30, esinevad lasteaia- ja koolilapsed. Laat, mille tulu läheb sel korral kooli võimla renoveerimiseks, avatakse kell 17.00. Maksta saab nii kaardiga kui sularahas.

Perekohvik 19. novembril

19. novembril algusega kell 11 on taaskord võimalus veeta mõnus laupäeva hommikupoolik perekohvikus. Novembri perekohvikus tuleb juttu iseloomust, selle kujunemisest ja kujundamisest. Külas on Vanalinna Hariduskollegiumi iseloomukasvatuse programmi juht Chema Camean.