Puu, mis kannab head vilja

Toetamise tingimused

Üldtingimused

Annetuskeskkonnas www.kaarlikooliheaks.ee tehtud annetusi kasutatakse Kaarli Kooli juurdeehituse rahastamiseks.

Annetuse saate teha kas ühekordselt või vormistades selle igakuise püsiannetusena.

Ühekordse annetuse tegemisel käesolevas annetuskeskkonnas suunatakse Teid meie lepingupartneri Maksekeskus.ee vahendusel Teie poolt valitud eeltäidetud annetusandmetega internetipanka või krediitkaardimakse vormile, mis säästab Teie aega ja vähendab eksimisvõimalusi andmete sisestamisel.

Püsiannetuse tegemiseks krediitkaardiga valige igakuine püsiannetus krediitkaardiga.

Püsiannetuse tegemiseks internetipangas klõpsake palun oma internetipanga logol. Pärast sisselogimist saate kontrollida ja vajadusel täiendada või muuta eeltäidetud välju.

Annetuse valuutaks on euro.

Privaatsus ja turvalisus

I TURVALISUS

Maksekeskus ja pangad on omalt poolt lubanud teha kõik, et annetamine internetipangas oleks annetajatele ja nende rahale turvaline.

Annetuse tegemine pangalingi kaudu toimib nagu tavapärase makse sooritamine. Internetipanka sisenemiseks on vaja kasutajatunnust ning püsiparooli. Internetipanka saab siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID, PIN-kalkulaatori või paroolikaardiga. Kõige turvalisem on internetipanka sisselogimine kasutades selleks ID-kaarti või Mobiil-ID-d.

Internetipanga leht avaneb alati eraldi aknas. Ühendus peab olema krüpteeritud: aadressi alguses on https:// ja lehel olev tabaluku ikoon peab olema kinni.

Kui Sul on tekkinud kahtlusi internetipanga turvalisuses, võta koheselt ühendust oma kodupangaga.

II PRIVAATSUS

Kõik annetuskeskkonna vahendusel tehtud annetused käivad läbi internetipanga, seega on annetuskeskkonnas kogutavad andmed käsitletavad kliendiandmetena. Kliendiandmed on igasugune info, mis on pangale oma kliendi kohta teada, näiteks kliendi nimi, isikukood, kontaktandmed, pangatehingute andmed.

Annetuskeskkonna kasutajate andmeid kaitstakse turvalisus- ja konfidentsiaalsusreeglitega ja neid ei avalda kolmandatele osapooltele.

Annetajaid, kes on sisestanud oma nime, kuvame annetajate nimekirjas, et avaldada tänu oma õla alla pannutele.

Kasutajal on õigus nõuda oma isikuandmete töötlemise lõpetamist ja/või kogutud andmete kustutamist, kui vastav õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadusest või muust õigusaktist.

Annetuskeskkond kasutab küpsiseid Google Analytics anonüümse veebikülastuse statistika kogumiseks.

Ostukorv
Scroll to Top