Toeta

EHITAME MAJA

SIIT PÄÄSED OTSE ANNETUSKESKKONDA!

Selleks, et 2019. a. avada kolmas kooliosa (7. -9. klass) ja saada täismahus põhikooliks, vajab praegune koolimaja (Toompuistee 4) juurdeehitust. Olemasolevale koolimajale, kus praegu tegutsevad kooli esimesed 5 klassi, tuleb peale ehitada kaks korrust. Ümberehitamist ja kohandamist klassiruumideks ootavad veel ka mitmed seni kasutamata ruumid juba olemasolevas hoones.

Uues koolimajas saab olema:
15 klassiruumi (sealhulgas: muusikaklass, käsitöö ja kokanduse klass, puutööklass, keemia-füüsika klass)
raamatukogu
õueala katuseterassil
võimla/saal koos riietus- ja dušširuumidega
tööruumid õpetajatele, tugispetsialistidele ja juhtkonnale.

Kui Sa leiad, et Kaarli Kooli koolimaja juurdeehituse toetamine on Sulle südamelähedane, siis me oleme tänulikud iga annetuse eest.
Kui soovite meid toetada muudmoodi, siis palun võtke meiega ühendust kaarlike@eelk.ee.

Meie igapäevaseid tegemisi saab jälgida ka meie Facebooki lehelt www.facebook.com/KaarliKool .

ANNETA KAARLI KOOLI TOETUSEKS!

Oleme tänulikud iga annetuse eest, mis aitab meie suurt unistust ellu viia!

Konto, kuhu saab teha annetusi Kaarli Kooli tegevuse ja arengu toetamiseks:
EELK Tallinna Toompea Kaarli Kogudus
EE332200221056298548  Swedbank

Sinu heategu kingib lastele kooli, kuhu rõõmuga tulla!