Puu, mis kannab head vilja
KAARLIKESE SUVELAAGER

KAARLIKESE SUVELAAGER

Ootame kõiki alates 8-aastaseid lapsi Kaarlikese suvelaagrisse!

Viiepäevane laager toimub 27.06-01.07 Varbolas ja kannab seekord teemapealkirja “Kesk aega”.

Igal päeval on teematundide, ettevõtmiste ja ürituste aluseks päeva teema. Seekord ühendame laagripäevad Eesti sünnipäeva teemaga ning süveneme meie maa ajalukku. Kuna laagrikoht pakub meile kaugema ajaloo uurimise võimalusi, siis leiame end nii keskajast kui ka kesk aega. Laagripäevadesse mahuvad vestlused, rühmatööd, matkad, maastikumängud, lõkkeõhtud, isetegevus, palvused, mängud, laulud ja palju, palju muud!
Päevad algavad ja lõpevad väikese palvusega.

Kolmapäev, 27.06:
Päeva teema “Maadeavastajate päev” – laagri avamine, avastame maid nii enda sees kui ka enda ümber ja ajas, maastikumäng ümbruskonnas, õhtuprogramm jpm.

Neljapäev, 28.06:
Päeva teema „Elu maal“ – kuidas toimis elu maal: loodus, töö, loomad-linnud, teematund, sportlikud mängud, lõkkeõhtu jpm.

Reede, 29.06:
Päeva teema „Elu linnas“ – milline oli linnaelu keskajal: tsunftid, erinevad oskustööd, linnakodanikud, vastuvõtt „raekojas“ jpm.

Laupäev 30.06:
Päeva teema „Elu linnuses“ – selle päeva veedame suuresti Varbola linnuses ja paneme end proovile rändurina, rüütlina, linnuseelanikuna, õhtul toimub suur „viimase õhtu programm“.

Pühapäev 01.07:
Päeva teema “Kesk aega” – teeme kokkuvõtteid laagri teemast, kogume ja talletame häid emotsioone, peame laste jumalateenistuse, lõpetame laagri ja hakkame tagasi rändama.

Laagri osavõtutasu on 75€ lapse kohta.

Lisainformatsioon ja registreerumine: info@kaarlikool.ee / 6199111.

Ostukorv
Scroll to Top