Ettetellimine: kooli ajaloo raamat

Novembrikuu esimesel nädalal tähistame Kaarli Kooli kümnendat aastapäeva. Käesoleval sügisel alustas koolis õppetööd ka esimene gümnaasiumiklass, luues nii mõttelise silla aastatel 1918–1936 Tallinnas tegutsenud Kaarli (koguduse) eragümnaasiumiga.

Anname teile suure rõõmu ja elevusega teada, et selleks puhuks ilmub novembri esimesel nädalal raamatuna kirikuajaloolase professor Riho Saardi allikapõhine uurimus ““Põrmust tähtede poole”. Kaarli koguduse gümnaasium 1918–1936. Ühe ainulaadse kooli ajalugu” (200 lk).

Raamat (värviline) on illustreeritud rohke fotomaterjaliga.

Raamatu ettetellimine on alanud ja selle tiraaži määrab ettetellijate hulk.
Raamatu hind ettetellimise ja tasumise korral enne 15. oktoobrit on 15 eurot, alates 1. novembrist on hind 18 eurot.

Ostusoovist saab teatada kuni 15. oktoobrini e-postile: kylli.saard@kaarlikogudus.ee.

Ettetellimine: kooli ajaloo raamat