DISTANTSÕPPE RAKENDAMINE

Valitsuskabinet otsustas, et seoses COVID-19 haiguse levikuga sulgevad kõik Eesti haridusasutused, välja arvatud lasteaiad, uksed alates esmaspäevast, 16. märtsist ning lähevad üle distantsõppele. 14 päeva järel hinnatakse olukorda ja tehakse otsus distantsõppe perioodi pikendamise vajalikkuse kohta.

Ka Kaarli Kool on alates 16.03 distantsõppel. Õpilased sel ajavahemikul koolimajja tulla ei saa. Lisaks õppetööle ei toimu ka huviringid, trennid, muusikastuudio, eelkool jms. Õpetajad käivad vajadusel koolimajas õppetööd korraldamas ja koordineerimas.

Kaarli Kooli lasteaed jääb esialgu avatuks. Mõlemas majas töötavad valverühmad. Õppetööd ei toimu, avatud on lastehoid. Kutsume üles kõiki lapsevanemaid, kellel see vähegi võimalik, jätta lapsed koju. On väga oluline, et praeguses olukorras ei viibiks lapsed lisaks lasteaiale ka teistes kollektiivides, sünnipäevadel ja muudel üritustel ning rahvarohketes kohtades.

Endiselt paneme kõigile südamele, et kui teie pereliige on saanud koroonaviiruse diagnoosi, siis palume teil informeerida sellest kooli ja lasteaeda esimesel võimalusel. Kui keegi teie perest on viibinud välismaal või puutunud kokku koroonaviiruse diagnoosi saanud inimesega, tuleb ka lastel jääda kaheks nädalaks karantiini.