Kevadsündmused Kaarlis

• 28. märtsil toimub koolis ristitee rännak, mille käigus kõnnitakse läbi Jeesuse ristitee 14 peatuspaika.
  • 30. märtsil kell 11.00 toimub ühine munade värvimine kooli käsitöö klassis. Värvime mune endale ja kogudusele ühise ülestõusmispühade tähistamise tarbeks.
  • 31. märtsil kell 10.00 on Kaarli kirikus ülestõusmispühade missa. Tähistame üheskoos kirikuaasta suurimat püha jumalateenistusega, kuhu on oodatud lapsed peredega. Peale jumalateenistust toimub munade veeretamine.
  • 1. aprillil kell 10.00 on ülestõusmispühade teenistus koolile ja lasteaiale. Näidendi esitavad 6. klassi õpilased.
  • 6. aprillil kell 11.00 koguneme peredega koguduse saalis, et pidada perekohvikut. Külla tuleb Ly Seppel-Ehin, kes jagab oma raamatust ning, kellega koos arutame küsimuse üle:,, Mida igatseb ja kardab, mida väldib ja vajab laps?”.