Kaarli Kooli õpilased UEFA Grassroots Coach Education praktika sessioonil

Eestis toimus pühapäevast kuni kolmapäevani (12.09.2021 – 15.09.2021) UEFA Grassroots Coach Education rahvusvaheline seminar, millest võtsid osa viie riigi (Eesti, Fääri saared, Andorra, Kosovo ja San Marino) jalgpalli liitude esindajad.

Meie Kaarli kooli lapsed said kutse, tänu juba varasemasele meeldivale koostöö kogemusele Eesti Jalgpalli Liiduga, osaleda kolmapäeval toimunud praktika sessioonil. Kahe klassi (4. ja 5. klass) 30 last said EJL hallis mängida 1,5 tundi minijalgpalli formaadis mänge, mis neile vägagi korda läksid. Lisaks sportlikule tegevusele, mis lastele väga meeldisid, pandi proovile ka laste keelelised oskused, sest praktika sessiooni läbiviijaks oli koolitaja Inglismaalt, kes tunnustas hiljem ka lapsi suurepärase keeleoskuse eest.

Seega keelekümblus läbi sportlike tegevuste oli kolmapäevase pealelõuna kokkuvõtlikuks väljundiks laste jaoks. Pildimaterjali kogunes õnneks üksjagu ning parimad emotsioonid, nii naeru, pisarate, kui ka üllatuste näol, on leitavad siit: https://bit.ly/2XgvskV