Home » JUHUU-spordiklubi

JUHUU-spordiklubi

LIIKUMISRINGID

VÄIKESE INIMESE ARENGUS ON VÄGA OLULINE ÕPPIDA TUNNETAMA OMA KEHA JA LUUA POSITIIVNE HARJUMUS AKTIIVSEKS ELUSTIILIKS
Üldfüüsiline võimlemine sobib nii poistele kui tüdrukutele. Harjutused arendavad painduvust, koordinatsiooni ja rütmitunnet, parandavad rühti õpetavad lõdvestuma. Tunnis kasutatavad  erinevad põnevad abivahendid muudavad selle mitmekesiseks ja lõbusaks mänguks. Suurematega harjutatakse ka erinevaid pallimänge ja tehakse tutvust kergejõustiku elementidega.
Ootame 2 – 7 aastaseid poisse ja tüdrukuid!
Tunnid toimuvad:
4-7 aastased: neljapäeviti kooli võimlas (Toompuiestee 4) kell 16.30 – 17.15
2-3 aastased: teisipäeviti Koidu maja saalis (Koidu 12) kell 17.00 -17.30
Liikumisringi juhendab Mari-Ann Oviir.
Soovitav annetus 27 eurot perioodis (7 nädalat).
Esimene tund toimub 12. september kell 17.00

CAPOEIRA

Capoeira on Brasiilia võitluskunst, mis ühendab endas elemente tantsust,  akrobaatikast, mängust, seda kõik Brasiilia rahvusmuusika saatel.
See on täiuslik sümbioos jõust, rütmist ja osavusest! Capoeira on trenn nii kehale, kui hingele.
 See arendab mitte ainult tugevust, vastupidavust ja reaktsiooni kiirust, vaid ka rütmitunnetust, distsipliini ja enesekindlust. Treeningu ajal on võimalik ka mängida muusikariistu ja õpida portugali keelt.
Capoeirat juhendab professionaalne treener Carlos Bastos Portugalist.

LASTEAED
Capoeira tunnid toimuvad kolmapäeviti Kaarli Kooli võimlas (Toompuiestee 4) kell 16.15 – 17.00
Esimene tund 13. septembril kell 16.15
Soovitav annetus 27 eurot perioodis (7 nädalat).

KOOL
Capoeira tunnid toimuvad kolmapäeviti Kaarli Kooli võimlas (Toompuiestee 4) kell 15.15 – 16.15
Esimene tund 13. septembril kell 15.15
Soovitav annetus 29 eurot perioodis (7 nädalat).
I periood 25 € (6 tundi)

IDLA-VÕIMLEMISRÜHM

Treeningule oodatakse III kuni V klassi tüdrukuid või “Idla pallitüdrukuid”. Siin omandatakse “Kahepalli-tüdruku tase”. Õpetatakse inimkeha loomulikule liikumisele baseeruvat esteetilist kehakooli. Enamus harjutusvarast omandatakse saatemuusikaga, peamiste liikumisoskuste (kõnd/jooks) kasutamisel. Tõstetakse esile iga võimleja isikupära, loovus ja koostööoskus. Rühm esindab Kaarli Kooli ja Idla Eesti Seltsi võimlemisüritustel. Esinetakse Eesti Koolispordiliidu võimlemisfestivalil ja kooli vabalaval. Tehakse koostööd “Idla tüdrukutega” Tallinna Reaalkoolist. Arendatakse edasi eelmisel hooajal omandatud lindikava. Selle võimlemisrühma liikmetel on õigus kanda Idla Eesti Seltsi logoga särki. Treener kasutab Ernst Idla klassikalist ja moderniseeritud metoodikat, harjutusvara ja saatemuusikat.
Idla-võimlemistreeningule on oodatud III, IV ja V klassi tüdrukud.
Idla võimlemistunnid toimuvad esmaspäeviti Kaarli Kooli võimlas (Toompuiestee 4) kell 15.15 -16.45
Juhendab võimlemistreener Kai Randrüüt (EEVL 5. kutsetase, Idla mentor).
Soovitav annetus 29 € periood (7 tundi);
Esimene tund 11. septembril kell 15.15

IDLA MÄNGURING TÜDRUKUTELE

Selles ringis õpitakse võimlema läbi mängu, fantaasia ja koostöö. Pusitakse koordinatsiooni arendavate palliharjutuste kallal, et  saavutada auväärne “Pallitüdruku” nimetus. Saab palju joosta, turnida ja naerda, samas ka rahuneda ning mõtiskleda. Õpitakse selgeks “Idla laste liikumisetüüdid”. Õppetsükli viimane tund on peredele-sõpradele avatud ühismängimiseks ja omandatud oskuste demonstratsiooniks. Treener kasutab klassikalist ja moderniseeritud Ernst Idla-metoodikat, harjutusvara ja saatemuusikat.
Võimlemistreeningutele on oodatud I ja II klassi tüdrukud.
Võimlemistunnid toimuvad esmaspäeviti Kaarli Kooli võimlas (Toompuiestee 4) kell 13.45 – 14.45
Juhendab võimlemistreener Kai Randrüüt (EEVL 5. kutsetase, Idla mentor).
Soovitav annetus 29 € periood (7 tundi);
Esimene tund 11. septembril kell 13.45

JALGPALLIRING

Jalgpalliringi on oodatud nii poisid kui tüdrukud (I kuni III klass). Jalgpall on emotsionaalne ja põnev mäng, mis parandab liikumist, kordinatsiooni, arendab oskusi, koostööd, suhtlemist, otsustusvõimet. Jalgpalliringis saad mängida vahvaid mänge ja teha toredaid harjutusi ning loomulikult mängida jalgpalli. Õpid, kuidas palliga joosta, nii et see püsiks jala juures. Õpid, kuidas palli peatada ja kaaslasele sööta, kuidas palli väravasse lüüa. Samuti teeme selgeks lihtsamad jalgpallireeglid ning õpime, kuidas kõiki oskusi kasutada nii, et saaksime jalgpalli mängida. Jalgpall teeb sind vastupidavaks, kiireks ja osavaks.
Jalgpalliring toimub neljapäeviti Kaarli Kooli võimlas (Toompuiestee 4) kell 15.30-16.30
Jalgpalliringi juhendab Eva-Theresa Martens.
Soovitav annetus 29 € periood (7 tundi);
Esimene tund 14. septembril kell 15.30

RAHVATANTS

Soovime jätkuvalt käivitada koolis rahvatantsuringi. Rahvatantsu on oodatud II kuni V klassi lapsed. Õpitakse eesti rahvatantsu samme, folkloorseid- ja kindlasti ka autoritantse. Kõik lapsed, kellele meeldib tantsida on teretulnud. Tants teeb tuju heaks ja paneb silmad särama!
Tunni toimumise aeg antakse teada, kui rühm komplekteerub. Tõenäoline aeg neljapäeval 17.15 – 18.15 kooli võimlas.
Soovitav annetus 29 € periood (7 tundi).